Weekend pod słońcem Italii przyniósł nam łzy radości i wzruszenia – po raz pierwszy w tym sezonie rajdowym mogliśmy usłyszeć hymn Polski w czasie dekoracji zawodników.

Zanim jednak mieliśmy tę ogromną przyjemność, nasza drużyna Atlas Ward MOTORSPORT w składzie: Mariusz Górecki i Wojciech Karwan pokonała trasę kwalifikacji, kolejno, na drugim i dwunastym miejscu. Ulewne deszcze przesunęły start pierwszej rundy na późne popołudnie, jednak trudne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły Mariuszowi Góreckiemu w osiągnięciu fenomenalnego wyniku i zajęciu 1 miejsca na podium. Wojciech Karwan po zaciętej walce z rywalami i odniesionymi w niej uszkodzeniami samochodu, niestety nie mógł kontynuować wyścigu.

Nocny wyścig to coś, co wyróżnia zmagania na włoskim torze od pozostałych rund serii Porsche Sports Cup Deutschland. Tegoroczne zmagania pod nocnym niebem Mariusz Górecki zakończył na rewelacyjnej, drugiej pozycji.

Weekendowe sukcesy sprawiły, że Mariusz Górecki umocnił się na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. Walka jednak jeszcze się nie kończy! Ostatnia runda i zakończenie sezonu zaplanowano na połowę października.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50