To kolejny już sezon, gdy bierzemy udział w dwóch rajdowych cyklach: Rallysprint AB CUP i BMW-Challenge oraz Power Stage Bednary.

Rafał Górecki rozpoczął sezon Rallysprint AB CUP i BMW-Challenge na pierwszym miejscu zarówno w swojej klasie jak i w generalce. W drugiej rundzie ponowił swój wynik i jest liderem cyklu. Arkadiusz Grycz zakończył drugi rajd na trzecim miejscu podium w klasyfikacji generalnej i wygrał w klasie SPRINT. Jerzy Kasperowicz drugi w klasie SPRINT i tuż za podium w generalce, a Wojciech Karwan uplasował się na trzeciej pozycji w klasie OPEN. Piotr Nowak i Robert Olszowski w pierwszej rundzie również stanęli na podium w swoich klasach. W 4 Rundzie Power Stage Bednary 2018 Wojciech Karwan zajął pierwsze miejsce w klasie 4 i piąte w generalce, po pięciu rundach jest drugi w swojej klasie.

Kibicujemy również mocno naszemu kierowcy Jakubowi Brzezińskiemu, który w tym roku walczy o tytuł mistrza w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Po pierwszej rundzie – Rajd Świdnicki-KRAUSE zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Na miejscu pilota w tym sezonie towarzyszy Kubie Kamil Kozdroń. Już za tydzień będziemy mogli zobaczyć ich zmagania w kolejnej rundzie RSMP.pl – Rajd Dolnośląski.

Zapraszamy do śledzenia naszych motorsportowych zmagań na ATLAS WARD Motorsport.


Galeria

Najnowsze realizacje

kompleks hal produkcyjnych Alupol Films

więcej

Noho One

więcej

Centrum dystrybucyjne Lidl Polska

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50