To kolejny już sezon, gdy bierzemy udział w dwóch rajdowych cyklach: Rallysprint AB CUP i BMW-Challenge oraz Power Stage Bednary.

Rafał Górecki rozpoczął sezon Rallysprint AB CUP i BMW-Challenge na pierwszym miejscu zarówno w swojej klasie jak i w generalce. W drugiej rundzie ponowił swój wynik i jest liderem cyklu. Arkadiusz Grycz zakończył drugi rajd na trzecim miejscu podium w klasyfikacji generalnej i wygrał w klasie SPRINT. Jerzy Kasperowicz drugi w klasie SPRINT i tuż za podium w generalce, a Wojciech Karwan uplasował się na trzeciej pozycji w klasie OPEN. Piotr Nowak i Robert Olszowski w pierwszej rundzie również stanęli na podium w swoich klasach. W 4 Rundzie Power Stage Bednary 2018 Wojciech Karwan zajął pierwsze miejsce w klasie 4 i piąte w generalce, po pięciu rundach jest drugi w swojej klasie.

Kibicujemy również mocno naszemu kierowcy Jakubowi Brzezińskiemu, który w tym roku walczy o tytuł mistrza w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Po pierwszej rundzie – Rajd Świdnicki-KRAUSE zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Na miejscu pilota w tym sezonie towarzyszy Kubie Kamil Kozdroń. Już za tydzień będziemy mogli zobaczyć ich zmagania w kolejnej rundzie RSMP.pl – Rajd Dolnośląski.

Zapraszamy do śledzenia naszych motorsportowych zmagań na ATLAS WARD Motorsport.


Galeria

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50