Mamy przyjemność poinformować, iż otrzymaliśmy nominację do Nagrody Gospodarczej – Dolnośląski Gryf w kategorii „Lider transformacji biznesu”.

Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane za najważniejsze osiągnięcia biznesowe w regionie. W tegorocznej XVII edycji konkursu organizatorzy – Zachodnia Izba Gospodarcza Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz PwC Polska – wyodrębnili łącznie osiem kategorii promujących innowacyjne rozwiązania oraz nieszablonowe, nowoczesne podejście do biznesu.

Zostaliśmy nominowani do nagrody w kategorii „Lider transformacji biznesu”, skierowanej do dolnośląskich firm, które w ciągu ostatnich dwóch lat z sukcesem zaimplementowały rozwiązania na rzecz transformacji biznesu, w tym transformacji cyfrowej. To ogromne wyróżnienie, będące dla nas docenieniem wysiłku, jaki wkładamy w optymalizację wewnętrznych procesów oraz wdrażanie nowych technologii.

W Kapitule Konkursowej zasiedli wybitni eksperci wielu branż – biznesu, nauki czy polityki. Ich finałowy werdykt poznamy 26 października podczas Wielkiej Gali Biznesu, która po raz pierwszy w historii konkursu odbędzie się na Stadionie Wrocław.

Tegoroczna nominacja cieszy nas szczególnie mocno, ponieważ jest to druga w historii Atlas Ward Polska kwalifikacja do tego prestiżowego konkursu. Warto nadmienić, iż mieliśmy okazję odebrać statuetkę Gryfa w minionej XVI edycji konkursu. Zostaliśmy wówczas nagrodzeni w kategorii „Wizjoner przestrzeni”.

Trzymamy kciuki za tegoroczne wyniki!

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50