Po kilku miesiącach intensywnej pracy oddaliśmy do użytku nowoczesny obiekt w centrum logistycznym MLP Czeladź o łącznej powierzchni 10 000 m2. Składa się on z powierzchni produkcyjno-magazynowej oraz z budynku biurowego klasy A.

Inwestycję zrealizowano w systemie Generalnego Wykonawstwa. Do Atlas Ward Polska należało opracowanie zamiennego projektu budowlanego oraz uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę. Dla MLP Czeladź przygotowaliśmy także pełną dokumentację projektową w zakresie projektu wykonawczego. Przy realizacji tego zlecenia ważna była dla nas wysoka jakość wizualna i techniczna, co spotkało się z dużym zadowoleniem Klienta.

Budowa obiektu o łącznej powierzchni 10 000 m2 obejmowała także instalacje wewnętrzne, w tym instalację tryskaczową, co zapewnia ochronę przeciwpożarową najwyższej klasy. W ramach umowy wykonaliśmy utwardzenie terenów zewnętrznych o pow. 3 500 m2 wraz z instalacją sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, deszczowej, gazowej oraz elektrycznej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń. Nawierzchnia została wykończona kostką brukową.

Inwestycja została zrealizowana z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych. Obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie i z pewnością będzie to ważne miejsce na logistycznej mapie województwa śląskiego.

 

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50