2020 rok zamykamy liczbą blisko 700 inwestycji, zrealizowanych na przestrzeni ponad 20 lat działalności firmy.  Choć ostatnie miesiące zaskoczyły nas nie raz, niezmiennie cieszy nas zaufanie, jakim inwestorzy obdarzają Atlas Ward Polska.

Mijający rok przyniósł nam wiele wyzwań i sporo ciekawych przedsięwzięć. Otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienia takie jak Diament Forbesa, Złote Godło Quality International, a także nagrodę „Gazele Biznesu”, której jesteśmy wielokrotnym laureatem.  Jako Jednostka Certyfikującą BREEM nieustannie wspieramy także naszych partnerów w realizowaniu założeń dotyczących zrównoważonego rozwoju. 

W 2021 rok wkraczamy z dużym optymizmem – do naszego portfolio już wkrótce dołączą kolejne inwestycje, realizowane zarówno dla nowych klientów, jak i wieloletnich partnerów biznesowych. Nasz team rośnie w siłę i – pomimo niecodziennych okoliczności i obostrzeń związanych z pandemią –  profesjonalnie i bezpiecznie podejmuje nowe wyzwania.

Wszystkim naszym partnerom biznesowym, kontrahentom i współpracownikom na 2021 rok życzymy samych pozytywnych zmian i dużej dawki stabilności. Niech kolejny rok upłynie nam wszystkim w zdrowiu i pozwoli z sukcesem zrealizować zarówno zawodowe, jak i prywatne plany.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50