Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej;
  • Udział w prowadzeniu części formalno-prawnej procesu projektowego;
  • Kompletacja dokumentacji w części opisowej i rysunkowej na każdym etapie projektu (koncepcja, projekt budowlany i wykonawczy);
  • Bieżące studiowanie/ analizowanie przepisów i ich aktualizacja w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków;
  • Sporządzanie przedmiarów w branży drogowej;
  • Wykonywanie rysunków technicznych w środowisku AutoCAD oraz/lub MicroStation;
  • Koordynacja międzybranżowa;
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek – inżynieria lądowa, specjalność drogi i mosty);
  • Doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta drogowego;
  • Dobra znajomość AutoCAD; MS Office; MicroStation – warunek konieczny;
  • Umiejętności analityczne;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.