Park logistyczny P3 Warsaw II to kolejna inwestycja zrealizowana przez Atlas Ward Polska, uhonorowana wielokryterialnym certyfikatem BREEAM na poziomie outstanding. Z niezależnego audytu firmy JWA wynika, że kompleks spełnia, a nawet przewyższa wszelkie standardy proekologicznego budownictwa.

P3 Park Warsaw II jest inwestycją wyjątkową – niebagatelną rolę odgrywa tu lokalizacja. Umiejscowienie w administracyjnym obrębie Warszawy sprawia, że do obiektu można dojechać komunikacją miejską, co silnie wpływa na ocenę certyfikacyjną. Dodatkowo na terenie kompleksu znajdują się ładowarki do pojazdów elektrycznych i ergonomiczne stojaki na rowery.

Teren, na którym powstał kompleks to zrewitalizowany obszar przemysłowy. Wykonanie remediacji (oczyszczenia) gruntu pozwoliło na ponowne wykorzystanie terenu zdegradowanego. Nie pominięto również roślinności: przez cały czas budowy, istniejąca na miejscu zieleń była chroniona, a w ramach prac zagospodarowujących dokonano nowych nasadzeń. Wszystko zgodnie z raportem ekologicznym.

Obejrzyjcie zdjęcia:

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50