Nasza realizacja otrzymała pierwszy w Polsce certyfikat BREEAM, Final, New Construction dla obiektów produkcyjnych na bardzo wysokim poziomie Outstanding. Panattoni Park Szczecin III uzyskał imponujący wynik w klasyfikacji – 87,4%.

To ogromny sukces, który zawdzięczamy owocnej i satysfakcjonującej współpracy z Panattoni Europe oraz pracy naszego Asesora BREEAM i zespołu realizacyjnego z oddziału w Szczecinie. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy świętować tak spektakularne osiągnięcia w rozwoju zrównoważonego budownictwa w Polsce i – co najważniejsze – mieć w nie swój wkład.

Panattoni Park Szczecin III to centrum przemysłowo-magazynowe zlokalizowane we wschodniej części Szczecina, w pobliżu trasy ekspresowej S3. Dwa nowoczesne budynki małą łączną powierzchnię ponad 30 000 m2. Podczas projektowania i realizacji obiektów wykorzystano szereg rozwiązań z zakresu zielonego budownictwa, które zaowocowały bardzo wysoką oceną w procesie certyfikacji BREEAM.

Park w Szczecinie to jeden z wielu projektów, które realizujemy jako generalny wykonawca dla międzynarodowego lidera rynku powierzchni przemysłowych – Panattoni Europe. Wszystkie inwestycje certyfikowane są w wielokryterialnym systemie oceny zrównoważonego budownictwa BREEEAM.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50