Sezon 2023 Porsche Sports Cup Deutschalnd dobiegł końca, zatem pora na podsumowanie naszych zmagań!

Obiektywnie trzeba przyznać, że ten rok to dla naszego teamu zdecydowany krok naprzód.

 Za nami 6 weekendów wyścigowych, w trakcie których było bardzo dużo walki na torze, nauki i sukcesów.

Pierwsze przyszły na włoskiej ziemi, gdzie na torze Misano pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony w wyścigu długodystansowym. Mariusz Górecki stanął na drugim stopniu podium w GT3 Cup, a Arkadiusz Grycz wywalczył brąz w Caymanie GT4 Clubsport

Potem przyszła pora na zmagania na przepięknie położonym Redbullring gdzie Arek również w wyścigu endurance zajął 3 miejsce.

Na Oschersleben byliśmy blisko potrójnego podium. Mariusz po bardzo udanych kwalifikacjach (P2) pewnie zmierzał po 2 miejsce, ale uderzenie przez rywala przekreśliło szanse na świetny wynik. Wojtek po równej jeździe zaparkował swojego Caymana GT4 na 4 pozycji, natomiast niedziela to koncertowa jazda Arka, który zgarnął swoje pierwsze zwycięstwo!

Następnie udaliśmy się do mekki fanów sportów motorowych, na legendarny Nurburgring.

Sobotni wyścig Sprint Challenge to bardzo równa jazda Mariusza i 4 miejsce w wyścigu. Arek natomiast po starcie z 7 pozycji, mijał kolejnych rywali ostatecznie kończąc zmagania na 2 miejscu!

Finał sezonu odbył się na Hockenheimring gdzie otarliśmy się o podium (5 miejsce Mariusza w GT3 Cup i 4 miejsce Arka w Cyaman GT4)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w porównaniu do pierwszego wyścigu sezonu na Hockenheim, Mariusz, Wojtek oraz Arek poprawili swoje czasy o sekundę! Kto śledzi sporty motorowe, ten wie, że to wieczność!

W klasyfikacji końcowej, Mariusz Górecki zajął 7 miejsce (klasa GT3 Cup) natomiast Arek z Wojtkiem ukończyli sezon odpowiednio na 6 i 7 pozycji (klasa GT4)

Teoretycznie przed nami kilka miesięcy przerwy, ale w praktyce już przygotowujemy się do kolejnego sezonu i kolejnych startów, na które czekamy z niecierpliwością!

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50