Zakończyliśmy realizację centrum logistycznego BIK Park Wrocław I w Nowej Wsi Wrocławskiej w województwie dolnośląskim. Byliśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji.

Budowa była prowadzona zgodnie z wytycznymi asesora w zakresie certyfikacji BREEAM na poziomie Good. Imponujący obiekt o powierzchni ponad 25 000 m2 oraz terenach zewnętrznych obejmujących obszar 35 000 m2 został dostosowany do potrzeb magazynowania i lekkiej produkcji.

Rzetelny Generalny Wykonawca

Zespół realizacyjny Atlas Ward Polska otrzymał doskonałe referencje podsumowujące siedmiomiesięczną współpracę z Inwestorem:

Generalny Wykonawca prowadził prace bardzo sprawnie, korespondując z założonym harmonogramem. Nad procesem realizacji czuwał doświadczony zespół, zaangażowany w powierzone zadania. Do zmian wprowadzanych przez Inwestora podchodził elastycznie, łatwo się do nich adaptując.

Należy podkreślić, że Atlas Ward Polska pracuje szybko i rzetelnie, jednocześnie przykładając ogromną uwagę do wysokiej jakości oferowanych usług. Nasze doświadczenie we współpracy z tą firmą pozwala rekomendować ją przyszłym Inwestorom jako sprawdzonego Generalnego Wykonawcę, dbającego o komfortowe i partnerskie relacje

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.
Mirosław Koszany
Prezes Zarządu

Przestrzeń do rozwoju biznesu

BIK Park Wrocław I wyróżnia doskonała lokalizacja. Obiekt mieści się w przy autostradzie A4, w bezpośrednim sąsiedztwie węzłów Wrocław-Południe i Pietrzykowice, co czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem na biznesowej mapie południowej części aglomeracji wrocławskiej.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50