W Atlas Ward stawiamy na cyfryzację, automatyzację i efektywność energetyczną, dzięki czemu oferujemy naszym Partnerom Biznesowym optymalne i jakościowe rozwiązania budowlane i technologiczne. Wiemy, że przyszłość należy do innowacji, dlatego ciągły rozwój jest priorytetem naszych działań.

Na zaproszenie Huge Thing, jednego z pierwszych programów akceleracyjnych w Polsce, wzięliśmy udział w „Śniadaniu z Innowacjami” w siedzibie Google Campus for Startups. Korzyści wynikające z takiego spotkania to przede wszystkim poszerzenie wiedzy i dostęp do nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą znacząco usprawnić procesy biznesowe, a także możliwość nawiązania kontaktów z doświadczonymi przedsiębiorcami i inwestorami przez startupy, co może przyspieszyć ich rozwój i umożliwić dostęp do większych zasobów finansowych oraz rynkowych. W efekcie, obie strony mogą czerpać korzyści z synergii i wspólnie osiągać lepsze wyniki.

W Atlas Ward tworzymy dynamiczne i rozwijające się środowisko biznesowe, dlatego z przyjemnością uczestniczyliśmy w wydarzeniu i podzieliliśmy się własnymi spostrzeżeniami.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50