Biało-czerwone barwy Atlas Ward Polska na podium Porsche Sports Cup Deutschland stały się już standardem. Nie inaczej było w czasie III rundy, rozgrywanej w niemieckim Oschersleben.

W sobotnich kwalifikacjach do wyścigów nasza drużyna w składzie: Mariusz Górecki i Wojciech Karwan, wypracowała, kolejno, P2 i P14. Pierwszy wyścig Mariusz Górecki ukończył na doskonałym drugim miejscu w swojej klasie, oraz trzecim w klasyfikacji generalnej zawodów. Wojciech Karwan po zaciętej walce z rywalami i odniesionymi w niej uszkodzeniami samochodu, niestety nie mógł kontynuować wyścigu.

W niedzielę Wojciechowi udało się odczarować Motorsport Arena Oschersleben. Po sobotnich uszkodzeniach samochodu nie było już śladu dzięki pracy mechaników z Förch Racing. Świetna walka koło w koło z rywalami zaowocowała 9 miejscem, pozwalając zyskać bardzo ważne punkty do klasyfikacji końcowej sezonu 2022. Sobotnie drugie miejsce Mariusza Góreckiego w klasie zostało przypieczętowane drugą pozycją w klasyfikacji generalnej zawodów.

Po tym weekendzie Mariuszowi Góreckiemu do prowadzenia w klasie brakuje jedynie 8 punktów.

Do zobaczenia już za miesiąc na włoskim torze Misano!

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50