Już dziś, 5 lipca aż 80 załóg zasiądzie za kierownicami kultowych już Fiatów 126p, by pokonać trasę Warszawa – Monte Cassino, a wszystko to w ramach charytatywnej „Wielkiej Wyprawy Maluchów”.

Grupę Atlas Ward będą reprezentować Paweł Dębiński (Atlas Ward) oraz Jacek Buszyk (Inplag), którzy pokonają Maluchem trasę o długości 3200 km w ciągu 14 dni.

Celem jest zebranie 1 miliona euro, które zostaną przekazane na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz edukację w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Na starcie stają prawdziwe legendy motorsportu: Longin Bielak, Sobiesław Zasada, Maciej Wisławski, Rafał Sonik oraz Kajetan Kajetanowicz.

Ambasadorami akcji zostali również: Bartosz Ostałowski – drifter oraz Remigiusz „Rezi” Wierzgoń – influencer.

Cieszymy się, że wspólnie, jako Grupa Atlas Ward, możemy angażować się w projekty odpowiedzialne społecznie. W ramach programu „Wiele pasji – jeden Team” oraz przyjętej strategii ESG promujemy aktywny, kreatywny, pełen pasji tryb życia, który przekłada się na kształtowanie pozytywnych postaw w najbliższym otoczeniu. Poprzez udział w „Wielkiej Wyprawie Maluchów” chcemy przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom, ale także uświadamiać, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, co – dzięki własnej drużynie motorsportowej Förch Racing by Atlas Ward – doskonale rozumiemy.

O tym, która z ekip zwycięży w Wyprawie decyduje nie czas, a kwota uzbierana w dedykowanych skarbonkach.

Na bieżąco będziemy dzielić się z Wami postępami na trasie w naszych mediach społecznościowych.

Pawle, Jacku – trzymamy kciuki i życzymy Wam szerokiej drogi!

Więcej informacji: https://atlasward.pl/wielkawyprawamaluchow2024/

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50