Atlas Ward Polska zakończył realizację nowego Centrum Dystrybucyjnego Dino Polska w Łobzie w województwie zachodniopomorskim.

Za nami wyzwanie, jakim była kompleksowa budowa centrum dystrybucyjnego ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych Dino. Inwestycja została zlokalizowana na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łobzie, a realizowaliśmy ją w systemie generalnego wykonawstwa. Jest to piąte centrum dystrybucyjne Dino Polska.

Hala magazynowa i nie tylko

Centrum Dystrybucyjne Dino Polska w Łobzie to obiekt o łącznej powierzchni wynoszącej 47 tys. metrów kwadratowych. Składają się na nią mroźnia, chłodnia, magazyny z kontrolowaną temperaturą, magazyn suchy oraz części socjalno-biurowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i miejscami parkingowymi.

Generalny Wykonawca pierwszego wyboru

Atlas Ward Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którzy do rozwoju swojego biznesu potrzebują nowej przestrzeni. Dino Polska zamknęło 2019 rok z łączną liczbą 1 218 marketów na terenie całego kraju. Polityka firmy zakłada dalszą ekspansję sieci handlowej i prognozuje rozwój zaplecza logistycznego.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50