Atlas Ward Polska zakończył realizację nowego Centrum Dystrybucyjnego Dino Polska w Łobzie w województwie zachodniopomorskim.

Za nami wyzwanie, jakim była kompleksowa budowa centrum dystrybucyjnego ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych Dino. Inwestycja została zlokalizowana na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łobzie, a realizowaliśmy ją w systemie generalnego wykonawstwa. Jest to piąte centrum dystrybucyjne Dino Polska.

Hala magazynowa i nie tylko

Centrum Dystrybucyjne Dino Polska w Łobzie to obiekt o łącznej powierzchni wynoszącej 47 tys. metrów kwadratowych. Składają się na nią mroźnia, chłodnia, magazyny z kontrolowaną temperaturą, magazyn suchy oraz części socjalno-biurowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i miejscami parkingowymi.

Generalny Wykonawca pierwszego wyboru

Atlas Ward Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którzy do rozwoju swojego biznesu potrzebują nowej przestrzeni. Dino Polska zamknęło 2019 rok z łączną liczbą 1 218 marketów na terenie całego kraju. Polityka firmy zakłada dalszą ekspansję sieci handlowej i prognozuje rozwój zaplecza logistycznego.

Najnowsze realizacje

Obiekt magazynowy wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport

więcej

KOMPLEKS BIUROWCÓW AWARD Business Park

więcej

Siedziba na Dolnym Śląsku DAJAR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50