W każdej godzinie naszej pracy podejmujemy wszelkie działania, byśmy jako organizacja jak najmniej odczuli skutki epidemii – zarówno w kontekście zdrowia pracowników, jak i funkcjonowania firmy.

Sytuacja, w jakiej z dnia na dzień wszyscy się znaleźliśmy, dotyka niemal każdego aspektu działalności człowieka, przedsiębiorstwa i biznesu. Z niepokojem obserwujemy doniesienia rynkowe i prognozy dla branży. Dziś jeszcze bardziej umacniamy się w przekonaniu, jak wielką wartością dla firmy jest jej team. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za ogromne zaangażowanie i wytrwałe podejmowanie różnorodnych inicjatyw, by oswoić tę niełatwą zawodowo sytuację.

W trosce o zdrowie naszych pracowników, ich bliskich i tak naprawdę całego społeczeństwa, w Atlas Ward Polska wdrożyliśmy wykonywanie zadań w systemie homeoffice dla tych osób, których charakter pracy na to pozwala.

Naszym pracownikom na budowach gwarantujemy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa i wdrożyliśmy restrykcyjne procedury mające minimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem. Pracujemy ponadto zgodnie z wytycznymi inwestorów w tym zakresie, na bieżąco monitorujemy wszelkie doniesienia związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju i szybko reagujemy na zalecenia instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia.

Od zachowania każdego z nas zależy naprawdę wiele.

Prosimy Was – dbajcie o siebie i swoich najbliższych.

__________________________________________

Do 29.03.2020 – lub dłużej, w zależności od zaleceń instytucji zdrowia, w naszej siedzibie głównej AWARD Business Park we Wrocławiu, stacjonarnie pozostanie minimalna liczba osób, mających zapewnić sprawne działanie biura.

Pracownicy biurowi Oddziałów w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie pracują zdalnie.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Adresy mailowe i numery telefonów znaleźć można na https://atlasward.pl/kontakt/

Pozostajemy w kontakcie!

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50