Bridgestone Stargard Sp. z o.o. przekazał Atlas Ward Polska referencje podsumowujące rozbudowę zakładu produkcyjnego w Stargardzie.

Mieliśmy przyjemność po raz drugi współpracować jako Generalny Wykonawca ze światowym liderem produkcji opon – Bridgestone. Powracający Inwestorzy są najlepszą rekomendacją naszych usług. Z radością dzielimy się cytatem z listu referencyjnego, podpisanego przez Piotra Kozłowskiego, Prezesa Zarządu Bridgestone Stargard Sp z o.o.:

Wszystkie prace budowlane przeprowadzono należycie, zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończono. Realizacja inwestycji korespondowała z założonym harmonogramem – zarówno czasowym, jak i kosztowym. Zespół Atlas Ward Polska dbał o wysoką jakość prac i – co niezwykle istotne – o komfort inwestora oraz partnerskie relacje.

Mając na uwadze nasze dotychczasowe doświadczenie we współpracy z Atlas Ward Polska, możemy zarekomendować usługi spółki potencjalnym inwestorom. Firma jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

Piotr Kozłowski
Prezes Zarządu Bridgestone Stargard Sp. z o.o.

Budujemy przestrzeń do rozwoju

Ostatnia realizacja Atlas Ward Polska dla Bridgestone powiększyła zakład produkcyjny w Stargardzie o dodatkowe 10 000 m2. Wśród nowych obiektów znalazły się: budynek wulkanizacji, budynek testu opon oraz magazyn surowców. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który prezentuje efekt finałowy tego wymagającego projektu:

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50