Nasza firma została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC (Polish Green Building Council).  To kolejny krok w rozwoju działalności Atlas Ward Polska w zakresie budownictwa ekologicznego, spełniającego najwyższe międzynarodowe standardy.

PLGBC, czyli Polish Green Building Council to organizacja pozarządowa, działająca w Polsce od 2008 roku. Krajowy oddział federacji World Green Building Council to jedna z ponad 70 organizacji z całego świata zrzeszonych na rzecz rozwoju zrównoważonego budownictwa.

Organizacja stawia sobie za cel szerokie rozpropagowanie i wdrażanie metod budownictwa ekologicznego, które jednocześnie pozwalają osiągnąć realne korzyści ekonomiczne. Prowadząc szeroko zakrojoną działalność edukacyjną, dąży do rozpowszechniania dostępu do wiedzy i technologii oraz wymiany idei między różnymi podmiotami branży. Zrzesza architektów, firmy budowlane, producentów materiałów, developerów, środowiska akademickie oraz jednostki rządowe i samorządu terytorialnego, by – poprzez podejmowanie wielu wspólnych inicjatyw – doprowadzić do transformacji środowiska budowlanego na wielu płaszczyznach.

Atlas Ward Polska już od pierwszych etapów prac przy nowej inwestycji wybiera optymalne rozwiązania, zgodne z założeniami budownictwa zrównoważonego. Związane są one zarówno z kategorią well-being, wymiernym ograniczeniem kosztów eksploatacji budynku, jak i dbałością o środowisko. Korzystamy z materiałów i technologii zgodnych z Planem Zrównoważonych Zamówień, a nasze obiekty wyposażamy np. w urządzenia oszczędzające wodę i energię. Aktywnie działamy na rzecz zwiększenia udziału OZE, dlatego w naszych realizacjach ważne miejsce zajmują instalacje fotowoltaiczne.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50