Podjęliśmy współpracę z Persan Polska ­- jednym z liderów w produkcji, rozwoju i sprzedaży produktów chemii gospodarczej oraz higieny osobistej. Jesteśmy generalnym wykonawcą nowoczesnego kompleksu na Dolnym Śląsku.

W ramach inwestycji realizujemy obiekty produkcyjne, magazyn wysokiego składowania wyrobów gotowych, a także magazyn produktów i opakowań oraz budynek generacji mediów. Odpowiedzialni jesteśmy również za budowę obiektu biurowego, oczyszczalni ścieków, zespołu silosów z budynkiem pompowni, pompowni pożarowej ze zbiornikiem, dwóch portierni oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.

Główne obiekty fabryki, czyli produkcja, magazyny i budynki mediów, zawierają się w jednej bryle o zróżnicowanej wysokości dachów i ilości kondygnacji. Posiadają też wiele różnych stref pożarowych.

Przy obiekcie wykorzystane będą najnowsze technologie zarówno w aspekcie budowlanym, instalacyjnym, jak i procesowym.

Powierzchnia inwestycji to blisko 38 000 m2. Będzie to jedna z największych jednostek produkcyjnych inwestora w tej części Europy. Koniec realizacji zaplanowano na początek 2023 roku.

W kompleksie wytwarzane będą m.in. środki do pielęgnacji ciała oraz chemia gospodarcza – płyny do prania, odplamiacze, proszki czy żele toaletowe.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50