Rusza rozbudowa zakładu produkcyjnego Eberspaecher w Godzikowicach koło Oławy. Atlas Ward Polska, jako generalny wykonawca, zrealizuje ją kompleksowo w modelu „Zaprojektuj i wybuduj”.

Eberspaecher to niemiecki producent ogrzewania postojowego i klimatyzacji. Jako jeden z liderów branży automotive dostarcza nowoczesne rozwiązania technologiczne, wykorzystywane na szeroką skalę przez największe koncerny motoryzacyjne na całym świecie. Firma posiada ponad osiemdziesiąt lokalizacji w 29 krajach, wśród nich nowoczesną fabrykę nagrzewnic samochodowych i klimatyzacji na Dolnym Śląsku. To właśnie jej rozbudowę inwestor powierzył Atlas Ward Polska. Finał inwestycji został zaplanowany na lipiec 2021 roku.

Rozbudowa „na żywym organizmie”

Prace zespołu Atlas Ward Polska zostały podzielone na cztery fazy: wielobranżowe projektowanie, rozbudowę fabryki, przeniesienie parku technologicznego do nowej hali oraz modernizację obecnego budynku produkcji. Za nami prace projektowe i przygotowania do rozpoczęcia budowy nowej hali produkcyjno-magazynowej oraz rozbudowy budynku biurowo-socjalnego. Prace przy nowych obiektach prowadzone będą w sposób niezakłócający bieżącego funkcjonowania zakładu w Godzikowicach.

Pod koniec listopada odbyła się inauguracja budowy i podpisanie listu erekcyjnego przez przedstawicieli Eberspaecher, lokalnych władz oraz Atlas Ward Polska.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50