Atlas Ward Polska rozpoczął budowę centrum produkcyjno-magazynowego o powierzchni blisko 16 000 m2. Inwestorem jest HydraSpecma – skandynawska firma, specjalizująca się w produkcji komponentów takich jak rury i węże hydrauliczne, a także w montażu układów hydraulicznych dla światowych producentów maszyn i urządzeń.

Nowe budynki powstaną w sąsiedztwie obiektu wybudowanego w 2019 roku przez Atlas Ward Polska dla tego inwestora (dawniej Specma Poland). Kompleks składać się będzie z dwóch hal i przestronnego biurowca. Inwestycję realizujemy w modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”.

– Powierzenie nam kompleksowej realizacji nowej inwestycji dla HydraSpecma to dla nas wyróżnienie i docenienie dotychczasowej współpracy. Obiekty produkcyjno-magazynowe charakteryzuje wysoka złożoność oraz stopień zaawansowania technologicznego. Wieloletnie doświadczenie Atlas Ward Polska w tego typu realizacjach pozwala nam budować w oparciu o najwyższą jakość i tempo prac – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor Oddziału Szczecin Atlas Ward Polska.

Finał prac zaplanowany jest IV kwartał 2023 r.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50