Rozpoczęła się rozbudowa fabryki opakowań tekturowych Schumacher Packaging w Krępicach na Dolnym Śląsku. Realizację w systemie generalnego wykonawstwa prowadzi Atlas Ward Polska.

Nowe obiekty, które powstaną w ramach rozbudowy, będą miały łączną powierzchnię blisko 10 000 m². Znajdą się wśród nich dwie hale magazynowe ogólnego przeznaczenia oraz hala magazynowa papieru, budynek logistyczno-socjalny, pompownia pożarowa i portiernia. W trakcie prac przy rozbudowie zagospodarowanych zostanie także ponad 8 000 m² terenów zewnętrznych.

Schumacher Packaging od ponad siedemdziesięciu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań z tektury falistej i litej. Jest jednym z największych przedsiębiorstw rodzinnych w swojej branży. Nowa inwestycja w Krępicach pozwoli zoptymalizować prace prowadzone w zakładzie produkcyjnym. Dzięki niej Schumacher Packaging jeszcze lepiej odpowiadać będzie na rosnące zapotrzebowanie rynku – między innymi w segmencie wysokiej jakości opakowań dla e-commerce.

Inwestor współpracował już wcześniej z Atlas Ward Polska przy budowie hali wysokiego składowania oraz rozbudowie hali produkcyjnej. Podobnie jak w przeszłości, obecna realizacja będzie prowadzona w sposób niezakłócający pracy zakładu, który w czasie rozbudowy utrzyma ciągłość produkcji i dystrybucji. Zakończenie rozbudowy planowane jest na koniec sierpnia 2020.

Najnowsze realizacje

Obiekt magazynowy wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport

więcej

KOMPLEKS BIUROWCÓW AWARD Business Park

więcej

Siedziba na Dolnym Śląsku DAJAR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50