Rozpoczęła się rozbudowa fabryki opakowań tekturowych Schumacher Packaging w Krępicach na Dolnym Śląsku. Realizację w systemie generalnego wykonawstwa prowadzi Atlas Ward Polska.

Nowe obiekty, które powstaną w ramach rozbudowy, będą miały łączną powierzchnię blisko 10 000 m². Znajdą się wśród nich dwie hale magazynowe ogólnego przeznaczenia oraz hala magazynowa papieru, budynek logistyczno-socjalny, pompownia pożarowa i portiernia. W trakcie prac przy rozbudowie zagospodarowanych zostanie także ponad 8 000 m² terenów zewnętrznych.

Schumacher Packaging od ponad siedemdziesięciu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań z tektury falistej i litej. Jest jednym z największych przedsiębiorstw rodzinnych w swojej branży. Nowa inwestycja w Krępicach pozwoli zoptymalizować prace prowadzone w zakładzie produkcyjnym. Dzięki niej Schumacher Packaging jeszcze lepiej odpowiadać będzie na rosnące zapotrzebowanie rynku – między innymi w segmencie wysokiej jakości opakowań dla e-commerce.

Inwestor współpracował już wcześniej z Atlas Ward Polska przy budowie hali wysokiego składowania oraz rozbudowie hali produkcyjnej. Podobnie jak w przeszłości, obecna realizacja będzie prowadzona w sposób niezakłócający pracy zakładu, który w czasie rozbudowy utrzyma ciągłość produkcji i dystrybucji. Zakończenie rozbudowy planowane jest na koniec sierpnia 2020.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50