Nasz krakowski Team ma przed sobą kolejne wyzwanie – zaawansowaną technologicznie halę produkcyjną wraz z budynkiem biurowo-technicznym, którą zrealizuje na terenie kompleksu Fabryki Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. – to jedna z najnowocześniejszych fabryk tej branży w Europie, lider na rynku polskim i znaczący konkurent dla firm światowych. Najstarszy w Polsce producent wyrobów gumowych. W ramach rozwoju i rozbudowy wolbromskiego zakładu, Atlas Ward Polska wybuduje obiekt, w którym funkcjonować będzie linia technologiczna do produkcji taśm przenośnikowych stosowanych na szeroką skalę w światowym górnictwie.

Team z krakowskiego Oddziału AWP zmierzy się z niestandardowymi rozwiązaniami, w tym m.in. ze specjalistycznymi fundamentami pod urządzenia do konfekcjonowania materiałów do produkcji (kalander wraz z linią dublującą) oraz fundamentami linii technologicznej. W hali o niestandardowej wysokości wynoszącej 17,5 m zamontowane zostaną dwie suwnice do obsługi linii technologicznej o udźwigu 40 t i 12,5 t i rozpiętości 40 m. Hala wyposażona będzie w rozbudowaną wentylację z odzyskiem ciepła poprawiającą efektywność energetyczną budynku, rozdział zasilania energią elektryczną o dużej mocy i zaawansowane instalacje towarzyszące, niezbędne do obsługi technologii.

Atlas Ward Polska realizuje inwestycję w Wolbromiu jako generalny wykonawca w modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50