Rozpoczęliśmy budowę pierwszej hali magazynowo-logistycznej na terenie kompleksu CTPark Warsaw West. Obiekt o powierzchni ponad 60 000 m2 powstaje na zlecenie CTP – dewelopera i zarządcy zaawansowanych technologicznie parków przemysłowych i logistycznych, lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inwestycja realizowana przez poznański Oddział Atlas Ward Polska powstaje w podwarszawskich Wiskitkach. Ulokowanie nowego obiektu CTP tuż przy autostradzie A2 oraz w sąsiedztwie planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego to niewątpliwie jedna z większych zalet w ocenie przyszłych najemców.

Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Hala zostanie wyposażona m.in. w instalacje optymalizujące zużycie mediów, system automatycznego natężenia oświetlenia LED, monitoring, instalacje tryskaczową, oddymiania oraz odwodnienia wraz z zbiornikiem retencyjnym o pojemności 13 000 m3. Za kompleksową realizację instalacji sanitarnych i elektrycznych odpowiada Inplag – spółka będąca członkiem Grupy Atlas Ward Polska.

CTPark Warsaw West będzie obiektem typu cross dock, który stanie na działce o powierzchni ponad 50 ha. W planach jest również uzupełnienie projektu o format Clubhouse – wielofunkcyjną przestrzeń dostępną dla społeczności parku, ale także okolicznych mieszkańców. W trosce o ich dobrostan, wybudowany zostanie niespełna kilometrowy system wałów akustycznych oddzielających infrastrukturę logistyczną od pobliskich zabudowań. Inwestor przewidział dla potencjalnych klientów możliwość zainstalowania ogniw fotowoltaicznych wraz z wykonaniem miejsc do ładowania aut elektrycznych oraz miejsc odpoczynku w zieleni.

Pierwszy z budynków CTPark Warsaw West zostanie oddany do użytkowania w III kw. 2023.

CTP jest deweloperem i zarządcą zaawansowanych technologicznie parków przemysłowych i logistycznych. Portfolio firmy obejmuje 9 500 000 m² powierzchni najmu, co czyni ją liderem rynku w Europie Środkowo-Wschodniej i jednym z pięciu największych deweloperów w Europie. Każda z inwestycji realizowanych pod sztandarem CTP posiada certyfikat BREEAM. Spółka założona w Holandii w 1998 roku obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników w 10 krajach Europy.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50