Atlas Ward Polska rozbudowuje park logistyczny P3 Park Poznań, który jest jednym z największych tego typu kompleksów w zachodniej części Polski. Nasza firma realizuje tam dwie nowoczesne hale magazynowe, które powstają zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Oba obiekty objęte zostaną certyfikacją BREEAM na poziomie „Very Good”. Zakończenie inwestycji planowane jest jeszcze w tym miesiącu.

Atlas Ward Polska jako generalny wykonawca prowadzi rozbudowę inwestycji dla P3 Logistic Parks – międzynarodowego dewelopera powierzchni magazynowych, który współpracuje z polskimi i europejskimi liderami branży logistycznej. Realizowane w ramach inwestycji dwie hale magazynowe powstają w Parku P3 Poznań, który znajduje się na południe od stolicy Wielkopolski, w sąsiedztwie drogi S11.

Inwestycja jest na końcowym etapie. Za nami realizacja pierwszej hali, którą oddaliśmy już do użytkowania. Budowa drugiej zakończy się jeszcze w kwietniu. Oba budynki magazynowe zostały zaprojektowane i wybudowane zgodnie z wymaganiami najemców, w modelu BTS.  W pierwszym z nich swoje magazyny uruchomi firma specjalizująca się w logistyce chłodniczej, kolejny obiekt przeznaczony jest dla firmy kurierskiej.

Nowe budynki powstające w ramach rozbudowy P3 Park Poznań są certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50