1

Aplikacja on-line

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś dołączyć do naszego teamu, wypełnij formularz rekrutacyjny. Nie zapomnij o dołączeniu CV oraz listu motywacyjnego.
2

SELEKCJA APLIKACJI

Wiemy, jak ważnym elementem w procesie rekrutacji jest otrzymanie informacji zwrotnej. Dbamy o to, aby każdy z kandydatów otrzymał w jak najkrótszym czasie feedback dotyczący jego aplikacji. Bądź jednak wyrozumiały – ze względu na dużą ich ilość – może nam to zająć chwilę.
3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeśli Twoje doświadczenie i perspektywy rozwoju, które opiszesz w CV, będą zgodne z naszymi potrzebami - skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Ustalimy termin spotkania rekrutacyjnego w siedzibie naszej firmy oraz udzielimy odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.
4

ROZMOWA REKRUTACYJNA ETAP 1

Podczas spotkania rekrutacyjnego będziemy mogli dowiedzieć się o sobie więcej. Opowiemy Ci o naszej firmie i stanowisku, na które szukamy pracownika. Nam zależeć będzie na poznaniu Twojego doświadczenia, umiejętności oraz oczekiwań względem nowego miejsca pracy.
5

ROZMOWA REKRUTACYJNA ETAP 2

Kandydatom, którzy pomyślnie przejdą wszystkie dotychczas omówione etapy, z pewnością zaproponujemy udział w kolejnym spotkaniu rekrutacyjnym. Jedna rozmowa to zdecydowanie za mało, aby wystarczająco dobrze się poznać i podjąć decyzję o współpracy. Zależy nam na tym, by precyzyjnie określić wzajemne oczekiwania i dowiedzieć się o sobie jeszcze więcej.
6

ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI

Po podjęciu decyzji o wyborze kandydata na stanowisko, na które aplikowałeś, niezależnie od wyniku rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą. Wszystkie osoby biorące udział w realizowanych przez nas procesach rekrutacyjnych otrzymują informacje zwrotne.