Na Dolnym Śląsku rozpoczęliśmy prace przy realizacji nowoczesnego kompleksu produkcyjnego GTHR. Atlas Ward Polska jako generalny wykonawca zrealizuje budowę siedmiu obiektów o łącznej powierzchni około 11 000 m2 oraz zadba o infrastrukturę zewnętrzną i zagospodarowanie terenu.

W ciągu roku od momentu rozpoczęcia prac zespół Atlas Ward Polska odda do użytkowania budynek produkcyjny, magazynowy, wielofunkcyjny, techniczno-biurowy z częścią socjalną oraz dwie portiernie i wiatę zbiorników. Wchodzące w skład kompleksu GTHR obiekty zaprojektowane zostały w sposób zapewniający najwyższe standardy bezpieczeństwa. Z myślą o poszanowaniu środowiska i dbałości o ekologię, w nowym zakładzie znajdą się m.in. zbiorniki wodne i stacja pomp transferowych. Na terenie kompleksu zrealizujemy także drogi wewnętrzne i liczne nasadzenia.

Inwestycja realizowana przez Atlas Ward Polska dla Guotai-Huarong Poland to pierwsza fabryka, jaką nasz inwestor otworzy w Europie. Produkowane w niej będzie wypełnienie baterii litowo-jonowych, które na szeroką skalę wykorzystywane są w samochodach elektrycznych. W nowym kompleksie produkcyjnym budowanym przez Atlas Ward Polska zatrudnionych zostanie około 140 osób.

W październiku na placu budowy kompleksu produkcyjnego GTHR nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, które w symboliczny sposób zainaugurowało rozpoczęcie nowej inwestycji.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50