Klucze do nowej części jelczańskiej fabryki Autoliv trafiły do inwestora wcześniej niż zakładaliśmy we wstępnych harmonogramach. Najszybszy team budowlany w Polsce po raz kolejny pokazał, że nie zwalnia tempa.

Rozbudowę prowadziliśmy w systemie generalnego wykonawstwa. Do naszych zadań należało wykonanie budynku w kompleksie przemysłowym Autoliv wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem ok. 15 000 m2 otaczającego terenu. Nowy obiekt o powierzchni 11 000 m2  będzie mieścił laboratorium z zapleczem biurowo-socjalnym i częścią magazynową. Był to drugi projekt, który Autoliv powierzył nam w ostatnich latach.

Inwestor pochodzi ze Szwecji. Jest światowym liderem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań samochodowych zwiększających bezpieczeństwo kierowców. Produkty Autoliv znaleźć można na wyposażeniu topowych marek, m. in.: Opel, Mercedes, Volkswagen. W Jelczu-Laskowicach produkowane są moduły poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa. Na całym świecie Autoliv posiada osiemdziesiąt fabryk, z czego dwie zlokalizowane są na terenie Polski – w Jelczu-Laskowicach i Oławie.

Najnowsze realizacje

Obiekt magazynowy wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport

więcej

KOMPLEKS BIUROWCÓW AWARD Business Park

więcej

Siedziba na Dolnym Śląsku DAJAR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50