Klucze do nowej części jelczańskiej fabryki Autoliv trafiły do inwestora wcześniej niż zakładaliśmy we wstępnych harmonogramach. Najszybszy team budowlany w Polsce po raz kolejny pokazał, że nie zwalnia tempa.

Rozbudowę prowadziliśmy w systemie generalnego wykonawstwa. Do naszych zadań należało wykonanie budynku w kompleksie przemysłowym Autoliv wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem ok. 15 000 m2 otaczającego terenu. Nowy obiekt o powierzchni 11 000 m2  będzie mieścił laboratorium z zapleczem biurowo-socjalnym i częścią magazynową. Był to drugi projekt, który Autoliv powierzył nam w ostatnich latach.

Inwestor pochodzi ze Szwecji. Jest światowym liderem w zakresie projektowania i dostarczania rozwiązań samochodowych zwiększających bezpieczeństwo kierowców. Produkty Autoliv znaleźć można na wyposażeniu topowych marek, m. in.: Opel, Mercedes, Volkswagen. W Jelczu-Laskowicach produkowane są moduły poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa. Na całym świecie Autoliv posiada osiemdziesiąt fabryk, z czego dwie zlokalizowane są na terenie Polski – w Jelczu-Laskowicach i Oławie.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50