Nowy obiekt magazynowo-logistyczny to trzecia inwestycja zrealizowana na zlecenie światowego lidera produkcji opon.

Inwestycję na terenie zakładu produkcyjnego Bridgestone w Stargardzie prowadziliśmy jako generalny wykonawca w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” – od wielobranżowego projektu, po realizację i oddanie do użytkowania. Nowy obiekt pełni funkcję Centrum Dystrybucyjnego opon przemysłowych na rynki EMIA, a jego włączenie do łańcucha dostaw zoptymalizuje procesy logistyczne Bridgestone w tym segmencie.

Rozbudowa na żywym organizmie
Magazyn ma powierzchnię około 15 000 m2. Został połączony z istniejącym zakładem dwoma specjalnymi łącznikami technicznymi. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu zrealizowaliśmy ponadto drogi dojazdowe, parkingi i place manewrowe. Prace budowlane realizowane były w sposób niezakłócający wewnętrznych procesów produkcyjnych oraz logistyki dostaw.

Zaufanie w biznesie
To trzeci wspólnie zrealizowany projekt Atlas Ward Polska i Bridgestone. – W ciągu niespełna 3 lat Inwestor powierzył nam generalne wykonawstwo między innymi nowych budynków wulkanizacji, testu opon, magazynów oraz serwisu wózków widłowych – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor szczecińskiego Oddziału Atlas Ward Polska. – Łącznie oddaliśmy do użytkowania blisko 30 000 m2 nowoczesnej powierzchni użytkowej na terenie zakładu Bridgestone w Stargardzie – dodaje.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50