Z dumą ogłaszamy, że zakończyliśmy realizację największej inwestycji Panattoni na Dolnym Śląsku – kompleksu logistyczno-przemysłowego Panattoni Wrocław Campus 39!

Na 38 hektarach, w 8 etapach budowy zrealizowaliśmy 4 budynki halowe oraz 3 biurowce o łącznej powierzchni 200 000 m2 – a to wszystko zaledwie w 17 miesięcy! Imponujące są też inne liczby – jak np. ponad 2 000 ton wbudowanej konstrukcji stalowej. Przy tej realizacji Najszybszy Team Budowlany udowodnił, że jest nie tylko niedościgniony, ale też doskonale zorganizowany i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

W realizacji wzięło udział ponad 3000 osób, a każda z nich została przeszkolona przez Zespół BHP Atlas Ward Polska. W szczytowych momentach na budowie pracowało jednocześnie około 500 osób.

Za kompleksową realizację instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz sieci odpowiadał INPLAG – Ekspert Instalacji, spółka z Grupy Atlas Ward Polska. Na tej budowie Team Inplag wykorzystał m.in. 150 000 m kabli i przewodów elektrycznych, zamontował 300 liczników elektrycznych, ponad 200 urządzeń gazowych i wbudował 120 000 m stalowych rur tryskaczowych o masie 960 ton.

Panattoni Wrocław Campus 39 jest inwestycją z pierwszym na Dolnym Śląsku certyfikatem BREEAM Excellent. Największa z hal na terenie kompleksu otrzymała certyfikat BREEAM na poziomie 78,4% – bez ani jednej uwagi. Tym samym, nasza inwestycja znalazła się w czołówce najwyżej ocenionych zielonych obiektów przemysłowych w kategorii „Commercial” w Polsce!

Przygotowaliśmy dla Was minigalerię zdjęć pokazującą, jak rosła ta wyjątkowa inwestycja, a także filmową opowieść o tym, jak powstawała.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50