Team Atlas Ward Polska tworzą osoby o przeróżnych kompetencjach i takich też kandydatów do pracy poszukiwaliśmy podczas festiwalu pracuj.pl.

8 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się jesienna edycja JOBICON, w trakcie której najlepsi pracodawcy z Dolnego Śląska mogli spotkać się z osobami szukającymi wyzwań zawodowych. Formuła festiwalu dawała swobodną przestrzeń do wymiany ofert pracy i oczekiwań między rekruterami a pracownikami. Umożliwiała także poznanie dolnośląskiego rynku pracy z różnych perspektyw, dzięki ciekawie zaaranżowanym punktom informacyjnym poświęconym blisko pięćdziesięciu firmom. We wrocławskiej edycji JOBICON wzięło udział ponad 2500 uczestników.

W Atlas Ward Polska każdego dnia stawiamy na zespół, o czym mogły przekonać się osoby, które odwiedziły nasze stanowisko na JOBICON. W trakcie bezpośrednich spotkań z potencjalnymi kandydatami prezentowaliśmy, jak wspieramy pracowników w realizowaniu zawodowych wyzwań oraz rozwijaniu zainteresowań. Nasze rozmowy zaowocowały wieloma nawiązanymi kontaktami i umówionymi spotkaniami rekrutacyjnymi.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50